Tallinna TV 10 OS võistleja registreerimine

Korraldaja: Tallinna Kalevi Kergejõustikukool
Võistlussarja info: https://kalevkjk.ee/tallinna-tv-10-olumpiastarti/
Registreerimistähtaeg: hiljemalt 1 päev enne võistlust kella 15:00-ks
Osavõtutasu: 10€ võistleja kohta, tasumine kohapeal sularahas (väljaspoolt Tallinna 15€ võistleja kohta)
#
Eesnimi
Perenimi
Sünnikuupäev
Kool
Võistlusala
1
Kiara
Sööt
23.02.2012
Jakob Westholm
TN 6-võistlus
2
Madli
Heinmaa
08.04.2011
Jakob Westholm
TN 6-võistlus
3
Karmela
Kõiv
07.09.2011
GAG
TN 6-võistlus
4
Ellen
Kobin
12.06.2006
Tallinna Reaalkool
TV 8-võistlus
5
Loore-Liis
Viidik
04.06.2010
Kadrioru Saksa Gümnaasium
TN 6-võistlus
6
Mette Marii
Pain
24.09.2010
Jakob Westholmi Gümnaasium
TN 6-võistlus
7
Egert
Treier
27.02.2008
Tallinna 32. Keskkool
PV 9-võistlus
8
Heti Stella
Kisel
21.07.2011
Tallinna Inglise Kolledz
TN 6-võistlus
9
Madeleine Josephine
Veerpalu
12.10.2010
Gustav Adolfi Gümnaasium
TN 6-võistlus
10
Kaur Erich
Poolma
14.04.2010
Haabneeme kool
PN 9-võistlus
11
Marlon
Eigi
04.02.2010
Tallinna Prantsuse Lütseum
PN 9-võistlus
12
Kaur Mattias
Kuuskme
07.01.2009
Tallinna Reaalkool
PV 9-võistlus
13
Gisela
Tõnov
15.09.2008
TTG
TV 8-võistlus
14
Konrad
Kruuse
01.01.2010
Audentese erakool
PN 9-võistlus
15
Jette-Delisa
Pappel
06.02.2010
Randvere kool
TN 6-võistlus
16
Rigon Stefen
Pappel
06.02.2010
Randvere kool
PN 9-võistlus
17
Saara
Kivi
23.04.2008
Jakob Westholmi Gümnaasium
TV 8-võistlus
18
Ron Marcus
Laurik
09.09.2010
Peetri LA-Põhikool
PN 9-võistlus
19
Kaspar
Maiste
27.04.2008
Tallinna 21 Kool
PV 9-võistlus
20
Eke Kaur
Aavik
18.06.2010
Tallinna Nõmme Põhikool
PN 9-võistlus
21
Kristofer
vutt
29.03.2008
Tallinna Toomkool
PV 9-võistlus
22
Kaspar
Isand
30.03.2008
Tallinna Inglise kolledz
PV 9-võistlus
23
Kristiina
Tamm
27.06.2009
Tallinna Saksa Gümnaasium
TV 8-võistlus
24
Liidi
Jõemägi
31.05.2009
Tallinna Saksa Gümnaasium
TV 8-võistlus
25
Valter
Kuld
01.07.2011
Tallinna 21. kool
PN 9-võistlus
26
Vanessa
Vapper
30.08.2010
Merivälja kool
TN 6-võistlus
27
Säde Marmel
Sermat
12.08.2010
Tallinna Ühisgümnaasium
PN 9-võistlus
28
Johanna
Kangro
10.05.2011
Tallinna Prantsuse Lütseum
TN 6-võistlus
29
Nora
Rooma
19.05.2012
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
TN 6-võistlus
30
Andre
Pihelgas
18.01.2010
Tallinna Järveotsa Gûmnaasium
PV 9-võistlus
31
Ellen Ingrid
Aadamsoo
13.01.2008
Tallinna Prantsuse Lütseum
TV 8-võistlus
32
Jan Joonas
Pohlak
26.07.2008
Tallinna Inglise Kolledž
PV 9-võistlus
33
Kaspar
Isand
30.03.2008
Tallinna Inglise kolledz
PV 9-võistlus
34
Sofia
Suprun
12.01.2010
Lasnamäe Gümnaasium
TN 6-võistlus