Treener
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Marika Kookla (5-6. a)
17:00-18:00 Tallinna SH
17:00-18:00 Tallinna SH (alates oktoober Südalinna Kool 16:00-17:00)
Kunnar Viisel (7-9. a)
sept.-okt. 17:00-18:00 Tallinna Ühisgümnaasiumi staadion (alates oktoober 16:00-17:30 Tallinna SH)
sept.-okt. 17:00-18:00 Tallinna Ühisgümnaasiumi staadion (alates oktoober 16:00-17:30 Tallinna SH)
16:00-17:30 Tallinna SH (alates oktoober Südalinna Kool 15:30-17:00)
Irina Mihhejeva (7-12. a)
16:00-17:30 Tallinna SH
16:00-17:30 Tallinna SH
16:00-17:30 Tallinna SH (alates oktoober Südalinna Kool 16:00-17:00)
Maria Leosk (7-12. a)
16:00-17:30 Tallinna SH
16:00-17:30 Tallinna SH
16:00-17:30 Tallinna SH (alates oktoober Südalinna Kool 16:00-17:00)
Mati Uusmaa (7. a ja vanemad)
15:15-16.45 Tln. Tehnikagümn.
15:15-16:45 Tln. Tehnikagümn.
15:15-16:45 Tln. Tehnikagümn.
14.15-15:45 Tln. Tehnikagümn.
Ene Valge (7-12. a)
14:45-16:15 Tallinna SH
14:45-16:15 Tallinna SH (alates oktoober Südalinna Kool 15:30-17:00)
14:45-16:15 Tallinna SH
14:45-16:15 Tallinna SH
Ene Valge (13. a ja vanemad)
16:15-17:45 Tallinna SH
16:15-17:45 Tallinna SH
(alates oktoober 17:00-18:30)
(alates oktoober 17:30-19:00 G.Adolfi Gümn.)
16:15-17:45 Tallinna SH
16:15-17:45 Tallinna SH
Rebecca Lamberg (10-13. a)
15:30-17:00 Tallinna SH (alates oktoober Südalinna Kool 15:30-17:00)
15:30-17:00 Tallinna SH; 17:00-18:30 Tallinna SH (kiiruslik treening)
15:30-17:00 Tallinna SH
Ljubov Krongauz (7-12. a)
16:30-19:30 Lasnamäe KJH
16:40-18:10 Lasnamäe KJH
16:30-19:30 Lasnamäe KJH
16:40-18:10 Lasnamäe KJH
16:30-18:00 Lasnamäe KJH
Olga Kovaljova (10-13. a)
15:30-17:00 Lasnamäe KJH
15:30-17:00 Lasnamäe KJH
15:30-17:00 Lasnamäe KJH
Olga Kovaljova (14. a ja vanemad)
16:00-19:00 Tallinna SH
17:00-19:30 Lasnamäe KJH
16:00-19:00 Tallinna SH
17:00-19:00 Lasnamäe KJH
17:00-18:30 Lasnamäe KJH
10:00-12:30 Lasnamäe KJH
Tõnu Lepik (13. a ja vanemad)
16:30-18:45 Tallinna SH
16:30-18:45 Tallinna SH
16:30-18:45 Tallinna SH
12:00-14:15 Tallinna SH (alates oktoober Südalinna Kool 10:00-11:30)
Vello Palm
(13. a ja vanemad)
17:00-19:15 Tallinna SH
17:00-19:15 Tallinna SH
17:00-19:15 Tallinna SH
17:00-19:15 Tallinna SH
Harry Seinberg
(13. a ja vanemad)
15:00-19:30 Tallinna SH
15:30-19:30 Tallinna SH
15:00-19:30 Tallinna SH
15:30-18:45 Tallinna SH
11:30-13.15 Tallinna SH (alates oktoober Südalinna Kool 10:00-11:30)
Sulev Lepik
(13. a ja vanemad)
17:30-19:00 Tallinna SH
17:30-19:00 Tallinna SH
17:30-19:00 Tallinna SH
(alates oktoober Südalinna Kool 10:00-11:30)

Treenerite rühma vanused ning õpetamise keel:

  • Marika Kookla– 5-6aastased lapsed, eesti k. (eelkooliealistele mänguline treening; üldkehaline ettevalmistus)
  • Ene Valge – alates 7aastased lapsed, eesti k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline; vanema rühmaga kõik alad)
  • Mati Uusmaa – alates 7aastased noored, eesti k. (keskmaajooks, odavise, mitmevõistlus + teised alad)
  • Kunnar Viisel – 7-9aastased lapsed, eesti k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline + kergejõustiku alused)
  • Maria Leosk – alates 7-12aastased lapsed, vene ja eesti k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline+ kergejõustiku alused)
  • Irina Mihhejeva – alates 7-12aastased lapsed, vene k. (üldkehaline ettevalmistus, mänguline + kergejõustiku alused)
  • Ljubov Krongauz – alates 7-12aastased lapsed, vene k. (üldkehaline ettevalmistus + kergejõustiku alused + teised alad)
  • Rebecca Lamberg – alates 10-13aastased lapsed, eesti k. (üldkehaline ettevalmistus + kergejõustiku alused + teised alad)
  • Olga Kovaljova – alates 10aastased noored, vene k. (keskmaajooks, mitmevõistlus + teised alad)
  • Sulev Lepik – alates 13aastased noored, eesti ja vene k. (odavise)
  • Tõnu Lepik – alates 13aastased noored, eesti ja vene k. (hüppealad, sprint)
  • Vello Palm – alates 13aastased noored, eesti k. (heitealad)
  • Harry Seinberg – alates 13aastased noored, eesti ja vene k.(hüppealad, sprint, tõkkejooks)

Lisainformatsioon treenerite kohta – Kergejõustikukooli treenerid

Lisa kommentaar