Põhapäeval toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis osavõtjaterohke Karikavõistlus. Meie võistkond on väljas, kuid mitte oma täies koosseisus, sest koroonaviirus on laiaulatuslikult levimas. Siiski suutsime saavutada meeste arvestuses 5. koha ning tüdrukute arvestuses 6. koha. Naise ja poiste vanuseklassides oli meil vähe osavõtjaid ja seega jäi koht tahapoole.

Võistlusel peeti arvestust kahes vanuseklassis: meeste/naiste (U20 ja vanemad) ja poiste/tüdrukute (U18 ja U16). U18 vanuseklassi sportlane sai valida, kas osaleb noorte või täiskasvanute arvestuses.

Säravaima tulemuse sooritas Olga Kovaljova õpilane Valeria Smirnova, kes ületas kõrgushüppes 1.83m. Antud tulemusega tõusis ta jagama Eesti kõigiaegade edetabelis 3.kohta (nädal enne, ületas Valeria mitmevõistluse sees 1.80m).