Laupäeval (29.05) toimusid Kääriku uuel staadionil Eesti teatejooksude meistrivõistlused. Nimelt ei olnud paljud meie treenerid ammu seal staadionil käinud, ning oli rõõm võistelda sellises looduskauni asukohaga renoveeritud staadionil.

Väga tasavägiselt osutus TU18 vanuseklassi 4x100m ja MU20 3x800m teatejooksud, kus meistritiitlist jäid puudu sajandikud! TU18 teatejooksu võistkond osutus meie kooli kõige edukamaks sel aastal, kui vaid o,01 sekundiga kaotati Audentese SK teatejooksu naiskonnale ägedas lõpuheitluses. Kaugelt vaadates võis emb-kumb võistkond võita, kuid kohtunikud ja fotofiniš näitasid sajandiku kiiremat aega Audentesele. Tüdrukud aga võitsid hõbemedali ajaga 49,23s! Sama naiskond osales ka väike rootsi teatejooksus, kus võideti pronksmedal ajaga 2.23,03. MU20 3x800m teatemeeskod jäi pingelises lõpuduellis meistritiiltist lahutama vaid 0,1 sekundit. Ankruna jooksnud Eduard Sapogs võttis lõpusirgel järgi 0ma 10 meetrise vahe, kuid kahjuks tuli ennev finiš vastu ning Rapla JK paremus jäi peale. Meie meeskonna hõbemedali võiduaeg 6.25,45!

Eelmisel aastal Eesti teatejooksu meistriks kroonitud 4x100m meeste meeskond sel aastal samas koosseisus ei jooksnud. Vaatamata kõigele suutsid mehed heade teatevahetuste ning emotsiooniga võidelda välja pronksmedali. Aeg 43,29s!