Õppeaasta lõpus küsisime tagasisidet meie kooli ja treenerite tegevuse kohta. Küsitluses osales 75 lapsevanemat, kes andsid tagasisidet meie koolile ja treeneri tegevusele. Küsitlusest selgus, et 93,3% vastanutest on kas pigem rahul või väga rahul treeneriga. See on suur kompliment meie treeneritel! Aitäh! Lisaks oli võimalus kõigil lastevanematel edastada soovi korral kiidusõnad treenerile. Täname kõiki vastajaid ning tegite meie treeneritel tuju rõõmsaks ülimalt positiivse tagasisidega. Aitäh teile! Muidugi edastati ka negatiivset tagasisidet ning oleme selle aususe eest samuti tänulikud. Need on kohad, kus saame ennast parandada!

Toome välja mõningad lastevanemate tagasiside treenerite kohta:

  • “See trenn on esimene, kuhu mu laps on pidama jäänud, tänu treenerile, kes laseb lapsel olla ja teha täpselt niipalju, kui tema piirid on. Suur tänu Enele!”
  • “Mulle väga meeldib, et ei survestata üle ja lastakse lapsel loomulikus tempos areneda. Erinevalt väga paljudest teistest aladest, kus vaja järjest rohkem ja rohkem teha. Tore näha sellist mõistlikku suhtumist sporti.”
  • “Poisid räägivad kodus vaid kiidusõnu, et treener käib iga päev jooksmas ja pole üldse haige olnud. Lisaks naudivad nad seda, et pärast kooli saab erinevaid alasid (korvpalli, lauatennist jt) harrastada ja samal ajal sõpradega suhelda.”
  • “Trennid on huvitavad, laps õppinud juurde uued mängud, enesekindlus, füüsiline vorm paranenud, laps läheb trenni hea tujuga ja tuleb trennist tagasi õnnelikuna.”

Usume, et oleme täitnud lastevanemate ja laste ootused treeningute ja kooli informatsiooni leviku kohta. 90,7% lapsevanemaid said piisavalt informatsiooni kooli tegevuse kohta.

Tagasisidet saad vaadata siit – VAATA TAGASISIDET