Nädalavahetusel (26-27.02) toimusid selle talve viimased Eesti meistrivõistlused. Parima tulemuse ja koha saavutas 60m tõkkejooksus Keiso Pedriks (treener Andrei Nazarov), kelle võidutulemus 7,72s tähistas uut Eesti sisemeistrivõistluste rekordit. Keisole kuulub ka sellest hooajas Eesti absoluutne siserekord 7,66s.

Eesti meistritiitli võitis ka ajaloolisel kombel Deniss Tšernobajev (treener Harry Seinberg). Kõrgushüppes ületas 5 sportlast 2.00m ja keegi enamat ei suutnud. Vahe oli ainult katsete arvus. 3 sportlast ületasid esimesel katsel ja vastavalt uutele reeglitele, ei ole ümberhüpped kohustuslikud, kui sportlased seda ei soovi. Ja nii lepitigi kokku, et kõik 3 jagavad meistritiitli kohta (D.Tšernobajev, K.Lumi ja M.Anvelt).

Head võistluse tegi kõrgushüppes Valeria Smirnova (treener Olga Kovaljova), kes rekordi lähedase tulemusega 1.82m saavutas 2. koha. Mäletatavasti oli Valeria just eelmisel nädalavahetusel oma eakaaslastega võisteldes püstitanud uue isikliku rekordi 1.85m. Seega igati tubli võistlus.