Nädalavahetusel toimus Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti noorte mitmevõistluse MV U14, U16, U18 ja U20 vanuseklassidele. Meie koolist oli võistlustules 3 sportlast. P U16 vanuseklassis kaotas Mati Uusmaa (abitreener Toomas Suurväli) õpilane Valter Eric Viisel 153 punktiga kolmandale kohale ning saavutas 20 võistleja konkurentsis 4.koha tulemusega 3804 punkti. Valter on teinud suurepärase arengu võrreldes eelmise aastaga, kui kogus 3196 punkti ning oli 11. kohal.

2 tublit tütarlast võistlesid U18 vanuseklassis. 17 osavõtja hulgast saavutas 2.koha 3548 punktiga Olga Kovaljova õpilane Juliana Demeštšenko. Juliana on väga tugev keskmaa jooksja, keda kohtame 600m ja 800m jooksudistantsidel võistlemas. Seega ei olnud üllatus, kui Juliana võitis 800m jooksus alavõidu. Üllatus sündis aga kõrgushüppes, kus alistus 1.74m ning selle tulemusega ka alavõit. Soovime hõbemedali võidu puhul õnne treenerile ja sportlasele! 11. koha saavutas Harry Seinbergi õpilane 2716 punktiga Sofia Marlene Haug. Sofiat teame eelkõige kui tublit kõrgushüppajat.