Nädalavahetusel (1.-2. august) toimusid Pärnu Rannastaadionil Balti U18 ja U20 maavõistlused. Meie koolist esindasid Eesti koondist mitmed andekad sportlased. Neist parima tulemuse saavutas Olga Kovaljova õpilane Julana Demeštšenko, kes võitis T U18 400m tõkkejooksu ajaga 1.02,16. Samas vanuseklassis tuli Tõnu Lepiku õpilane Matilda Vitsut 4x100m teatejooksus Balti meistriks (46,90). Tegemist on ühtlasi uue Eesti rekordiga! Tubli võistluse tegi vigastustega kimpus olev Albert Beilinson, kes M U20 kõrgushüppes võitis 3. koha tulemusega 1.99m. Hea võistluse tegi Olga Kovaljova teine õpilane Edvard Kallas, kes P U18 vanuseklassi 3000m jooksus saavutas 5. koha (9.34,39). Palju õnne sportlastele ja treeneritele!

3 riigi punktiarvestuses võitis 1 punktiga Eesti U20 koondis ja U18 koondis arvestuses jäi 3 punktiga teisele kohale. Vaata kõiki tulemusi – Balti U18 ja U20 tulemused.

Fotod: EKJL Facebook (M.Mumm ja R.Mee)