Nädalavahetusel sõitsid Eesti koondisega Vilniusesse võistlema Baltimaade meistrivõistlustele U18 vanuseklassis Ene õpilane Mia Lisett Meringo ja U20 vanuseklassis Olga õpilane Juliana Demeštšenko.

Juliana jooksis uueks isiklikuks rekordiks 400m tõkkejooksus 1.00,12, mis tähistas rekordiparandust ligi 0,8 sekundiga! Antud tulemusega oli ta kiireim sportlane. 400m jooksus saavutas ta 3. koha tulemusega 57,23. Lisaks jooksis ta koondisega 4x400m segateatejooksu 2. vahetust (aeg kokku 3.33,90 ja 3. koht). Edasi ootavad teda juba maailmameistrivõistlused (norm täidetud 400m tõkkejooksus), mis toimuvad Calis, Kolumbias. Soovime edu ja hoiame pöialt!

Mia Lisett võitis 100m jooksus 3. koha tulemusega 12,45. 100m tõkkejooksus saavutas 5. koha tulemusega 14,49. Lisaks jooksis Mia koondisega 4x100m teatejooksus 4. vahetust (aeg kokku 48,22 ja 2. koht).