Nädalavahetusel toimusid Ogres Lätis Balti võistkondlikud meistrivõistlused/Presidendi karikavõistlus, kus Eesti koondis oli edukas ning tuli üldarvestuses võitjaks. Koondise võitu andsid oma panuse ka meie spordikooli sportlased Karl Lumi, Anna Maria Orel ja Keiso Pedriks. Annika Teska võistles väljaspool arvestust.

Anna Maria Orel heitis vasarat 66.60m edestades koondisekaaslast Kati Ojalood 42cm-ga. Seega kaksikvõit Eestile tuli vasaraheites. Karl Lumi ületas kõrgushüppes 2.16m ning oli sellega leedulase Adrijus Glebauskase järel teine. Leedulane ületas 2.24m. Naiste kõrgushüppes ületas Annika Teska 1.76m ning jagas selle tulemusega koondislase Lilian Turbaniga 3.kohta. Teisel kohal oli samuti koondisekaaslane Grete Udras, kes ületas 1.85m. 110m tõkkejooksus saavutas Keiso Pedriks ajaga 14,63s 6.koha.

Palju õnne sportlastele ja treeneritele!