Siin on kõik meie kooli 2022. aasta medalivõitjad. Nimekirjas on kõikide tähtsamate võistluste tulemused antud aastal alates Eesti MV-st kuni tiitlivõistluteni välja. Juhul, kui tegemist ei ole Eesti MV, siis on lahtris “Ala” toodud välja võistluse nimetus.

Lisaks saavutasid sportlased järgmised tulemused rahvusvahelistel tiitlivõistlustel:

  • 11. koht U17 Noorte Olümpiafestival (Banska Bistrica, Slovakkia) Valeria SMIRNOVA kõrgushüpe 1.65
  • 29. koht U20 MM (Cali, Kolumbia) Juliana DEMEŠTŠENKO 400m tõkkejooks 1.00,71
  • 31. koht MM (Belgrad, Serbia) Keiso PEDRIKS 60m tõkkejooks 7,77
Sportlane
Ala
Tulemus
Treener
T U16
3
Aisha CHOWDHURY
800m
2.29,04
O.Kovaljova
3
Aisha CHOWDHURY
800m
2.25,05
O.Kovaljova
T U18
1
M.Meringo, M.Randala, E.Priisaar, M. Klaar,
4x200m *Balti MV
1.42,01
2
Mia Lisett MERINGO
60m
7,85
E.Valge
2
Mia Lisett MERINGO
60m tj
8,82
E.Valge
2
Mia Lisett MERINGO
200m
25,80
E.Valge
2
Valeria SMIRNOVA
kõrgushüpe
1.85
O.Kovaljova
2
Mia Lisett MERINGO
100m
12,42
E.Valge
2
Mia Lisett MERINGO
100m tj
14,38
E.Valge
2
M.Randala, L.Filipozzi, M. Klaar, M.Meringo
4x100m *Balti MV
48,22
3
Mia Lisett MERINGO
100m *Balti MV
12,45
E.Valge
3
Mia Lisett MERINGO
200m
25,49
E.Valge
3
Grete BAROT
odavise
40.95
S.Lepik
N U20
1
Juliana DEMEŠTŠENKO
400m
58,46
O.Kovaljova
1
Juliana DEMEŠTŠENKO
800m
2.17,44
O.Kovaljova
1
Juliana DEMEŠTŠENKO
400m tj *Balti MV
1.00,12
O.Kovaljova
1
Juliana DEMEŠTŠENKO
400m
56,92
O.Kovaljova
1
Juliana DEMEŠTŠENKO
400m tj
1.00,91
O.Kovaljova
3
Juliana DEMEŠTŠENKO
400m *Balti MV
58,00
O.Kovaljova
3
Juliana DEMEŠTŠENKO
400m *Balti MV
57,23
O.Kovaljova
3
K.Kivimets, J.Demeštšenko, K.Mägi, U.Kronbergs
4x400m sega. v. *Balti MV
3.33,90
M U20
2
Valter Eric VIISEL
10-võistlus
6723
T.Suurväli
3
Valter Eric VIISEL
60m tj *Balti MV
8,47
T.Suurväli
3
Valter Eric VIISEL
kaugushüpe *Balti MV
6.69
T.Suurväli
3
Valter Eric VIISEL
teivashüpe
4.20
T.Suurväli
3
Valter Eric VIISEL
60m tj
8,52
T.Suurväli
3
Valter Eric VIISEL
kõrgushüpe
1.85
T.Suurväli
3
Valter Eric VIISEL
7-võistlus
5091
T.Suurväli
3
Valter Eric VIISEL
200m
23,09
T.Suurväli
3
Valter Eric VIISEL
110m tj
14,99
T.Suurväli
3
Valter Eric VIISEL
odavise
60.70
T.Suurväli
3
Valter Eric VIISEL
10-võistlus *Balti MV
6582
T.Suurväli
M U23
3
Stefan RUD
kolmikhüpe
13.41
O.Kovaljova
3
Eduard SAPOGS
800m
1.59,19
O.Kovaljova
3
Stefan RUD
kolmikhüpe
13.09
O.Kovaljova
M
1
Keiso PEDRIKS
60m tj
7,72
A.Nazarov
1
Deniss TŠERNOBAJEV
kõrgushüpe
2.00
H.Seinberg
1
Keiso PEDRIKS
110m tj
14,31
A.Nazarov
3
Deniss TŠERNOBAJEV
kõrgushüpe
2.11
H.Seinberg
3
Kunnar Erich VIISEL
odavise
69.16
T.Suurväli
3
Deniss TŠERNOBAJEV
kõrgushüpe
2.05
H.Seinberg
3
K. KIVI, S. RUD, E. SAPOGS, V. GUZOV
4x100m
47,51
3
O. JÕERAND, S. RUD, E. SAPOGS, V. GUZOV
4x400m
3.40,48
N
2
Valeria SMIRNOVA
kõrgushüpe
1.82
O.Kovaljova
2
Anna Maria OREL
vasaraheide
65.04
2
Anna Maria OREL
vasaraheide
61.96
3
Juliana DEMEŠTŠENKO
400m
57,11
O.Kovaljova
3
Juliana DEMEŠTŠENKO
400m tj
1.01,03
O.Kovaljova
3
Valeria SMIRNOVA
kõrgushüpe
1.76
O.Kovaljova